Podpisywanie umów – 22.06.2020

Drodzy Rodzice,
22.06.2020r. (poniedziałek) w godzinach 14.00-17.00 odbędzie się podpisywanie UMÓW świadczenia usług w zakresie wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2020/2021. Jeśli wskazany termin jest dla kogoś nieosiągalny – proszę o informację: przedszkole.swarzedz@caritaspoznan.pl, postaramy się dopasować termin indywidualnie.
W zaistniałej sytuacji do podpisania umowy wystarczy tylko jeden rodzic.
Wzór umowy:
UMOWA 2020/2021
Statut Przedszkola pojawi się na stronie internetowej w ciągu najbliższych dni. Proszę zapoznać się z tymi dokumentami, by móc przygotować wszystkie dane, które będą potrzebne do wypisania umowy.
Przypominam o konieczności złożenia oryginału Zgłoszenia Dziecka do Przedszkola, które przesyłaliście Państwo mailowo w procesie rekrutacji.

W przedszkolu obowiązuje dokładna dezynfekcja rąk oraz noszenie maseczki lub przyłbicy. Jeśli pozwolą warunki pogodowe, podpisywanie umów odbędzie się przy otwartych głównych drzwiach do budynku. Prosimy przygotować własny długopis.

 

Z poważaniem
Dyrektor Przedszkola