Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Wczoraj odbyła się Msza Święta na zakończenie roku szkolnego. Dziękujemy Dobremu Bogu za to, że pomagał nam wzrastać każdego dnia 😊🙏.
Dziękujemy za Waszą liczną obecność 👨‍👩‍👧‍👧👨‍👩‍👧‍👦
🩵 Ks. Karolowi dyrektorowi Caritas Poznańskiej za sprawowanie Eucharystii
🩵 Panu Organiście, Pani Pauli oraz naszym przedszkolakom za oprawę muzyczną
🩵 Rodzicom, Dziadkom za zaangażowanie, obecność 😘
Wszystkim już teraz życzymy błogosławionych wakacji, spokojnego wypoczynku w bliskości z Panem Bogiem i Kościołem, a także opieki
Matki Bożej podczas wakacyjnych wypraw i wyjazdów. 🩵😇🩵☀️

Dziękujemy za Waszą liczną obecność 👨‍👩‍👧‍👧👨‍👩‍👧‍👦
🩵 Ks. Karolowi dyrektorowi Caritas Poznańskiej za sprawowanie Eucharystii
🩵 Panu Organiście, Pani Pauli oraz naszym przedszkolakom  za oprawę muzyczną
🩵 Rodzicom, Dziadkom za zaangażowanie, obecność 😘
Matki Bożej podczas wakacyjnych wypraw i wyjazdów.   🩵😇🩵☀️

Podczas dzisiejszej wycieczki autokarowej do Poznania nasze Aniołki 😇 oraz Słoneczka ☀️ podziwiały między innymi:
RATUSZ, KAMIENICZKI NA STARYM RYNKU, FARĘ POZNAŃSKĄ, ZAMEK KRÓLEWSKI (ZAMEK PRZEMYSŁA)... Zwieńczeniem wyprawy był pyszny obiad w restauracji 😘.

18-06-2024, 16:51
Przedszkole Niepubliczne p.w. Dzieciątka Jezus

Bardzo dziękujemy 🤗 Pani Marcie i Panu Andrzejowi za zaproszenie do ich restauracji Republika Róż, oraz za tak miłe przyjęcie i ugoszczenie. Nasze przedszkolaki oraz ciocie delektowały się przepysznymi daniami przygotowanymi przez samego szefa kuchni 😊👨‍🍳, a na deser czekała na wszystkich lodowa niespodzianka 🍨❤️😘.
Było wyśmienicie 😘.

Rytmika na świeżym powietrzu w grupie Aniołków 😇 ... RozwińZwiń

"Najtrudniejszy pierwszy krok"... - z tą piosenką nasze Słoneczka spędziły dziś zajęcia rytmiczne ☀️ ... RozwińZwiń

Kochani 😍, wczoraj nasze Aniołki 😇 oraz Słoneczka ☀️ pięknie wystąpiły podczas uroczystości z okazji zakończenia roku połączonego z festynem rodzinnym przed naszą wspaniałą publicznością.

Drodzy Rodzice oraz Rado Rodziców bardzo dziękujemy Wam za Waszą wczorajszą obecność, za pomoc w organizacji uroczystości, przyniesione pyszności🍉🍡🍨🧁🍰🍨 😘 oraz niespodzianki 🤩🎁.

Dziękujemy Wam za Wasze dobre serca ❤️, miłe słowa, zaangażowanie ❤️.

Na zakończenie uroczystości Teatr Pod Orzełkiem zaprosił dzieci do udziału w spektaklu "Wyspa pacynek"🧸.

❤️

Gimnastyka ogólnorozwojowa w grupie Aniołków 👼🏻i Słoneczek 🌞 ... RozwińZwiń