Zmiany jakie udało nam się w ostatnim czasie dokonać

Dbając o wszechstronny rozwój dzieci, staramy się stworzyć im jak najlepsze warunki, zarówno wewnątrz naszej placówki jak i na placu zabaw. Pragniemy aby  przestrzeń,  która otacza dziecko była bezpieczna i estetyczna, nie tylko pozwalała  na ruch i zabawę, ale także, by pobudzała ich rozwój poznawczy.

Co udało się nam ostatnio zrobić:
– na placu zabaw nasza stara ciuchcia zastąpiona została nową, tak samo piaskownica, zakupiona została również nowa plandeka (wszystkie urządzenia na naszym placu zabaw posiadają certyfikaty bezpieczeństwa)

– pod wszystkimi naszymi huśtawkami (orle gniazdo, zestaw z dwiema huśtawkami oraz zestaw z huśtawkami i drabinką) wymianie uległa strefa bezpieczeństwa z piasku
– wyremontowane zostały wszelkie ubytki w pozostałych sprzętach na placu zabaw
– w salach wymienione zostały dywany
– zakupiono wiele nowych zabawek
– usunięto te, które były uszkodzone
– zakupiono do łazienek dziecięcych nowe półki na pasty i kubeczki
– wyremontowano ubytki w salach

– odmalowana została kuchnia przedszkolna
– wyremontowaliśmy kantorek – pomieszczenie na piętrze, które udostępnił nam Ksiądz Proboszcz (dzięki temu zyskaliśmy miejsce na przechowywanie  pomocy) położone zostały płytki, pomalowane ściany oraz zakupione nowe drzwi oraz regały
– nabyliśmy szafę mobilna do naszego sprzętu nagłośnieniowego
– poszerzono zasoby pomocy metodycznych – Dary Froebla (w naszym przedszkolu odbyło się również szkolenie z metody Froebla dla nauczycieli)

Planujemy dalsze działania 🙂

Z wyrazami szacunku
Małgorzata Borowicz