Zapraszamy do udziału w akcji naszego Przedszkolnego Koła Caritas

Kochane dzieci przyłączcie się do akcji naszego Przedszkolnego Koła Caritas!!!

Od grudnia 2019 w naszym Przedszkolu swoją działalność prowadzi Przedszkolne Koło Caritas. Niestety obecna sytuacja w naszym kraju zmusiła nas do zmian w realizacji naszych wspólnych, wcześniej zaplanowanych działań.
Wszyscy zapewne obserwujemy aktualne potrzeby w polskich służbach, nie tylko te materialne czy finansowe😊
Naszą propozycją jest podarowanie kawałka naszych serc tym, którzy pomagają pacjentom, narażając tym samym swoje życie i zdrowie.
Państwa i Dzieci rola w tym przedsięwzięciu polegałaby na stworzeniu serca w formie wybranej przez Państwa i Dzieci (swoją kreatywność już pokazaliście) i przekazania nam pod  postem na stronie FB z dnia 3.04.2020  (https://www.facebook.com/przedszkoleswarzedz.caritaspoznan/) w komentarzu zdjęcia z wykonanym sercem, a może nawet filmiku z piosenką przez Was ułożoną czy krótkim wierszem.

Umieszczenie efektów Waszych prac jest równoznaczne z wyrażeniem przez Rodziców zgody na udostępnienie wizerunku Przedszkolaków i Rodzeństwa poza stronę internetową naszej placówki:)
Fotografie i filmiki zostaną przekazane do personelu medycznego w szpitalu w Poznaniu.
Wskazane byłoby przedstawienie przez Państwa Dzieciom celu tworzenia ❤️
Czekamy do środy ( 08.04.) do godziny 15

Wspólnie czyńmy dobro w tym trudnym dla wszystkich czasie 😊❤️