Wydarzenia we wrześniu


6.09 (poniedziałek)
o godzinie 9.30 Teatr Asz wystawi w naszym przedszkolu przedstawienie: „Szewczyk Dratewka”. Opowieść o Szewczyku co miał dobre serce. Pomagał ludziom i zwierzętom. Aktorom będą towarzyszyć kukiełki.

10.09 (piątek) o godzinie 15.30 Msza Święta dla naszych przedszkolaków i Rodziców. Mszę odprawi Ksiądz Marcin Janecki Dyrektor Caritas Poznańskiej. Rodziców chętnych do oprawy muzycznej, lektorskiej, ministranckiej zapraszamy do kontaktu w przedszkolu.

16 (czwartek) – Warsztaty artystyczno-florystyczne- stworzenie ozdoby z wrzosów – prowadzi Agnieszka Kula

17 (piątek) – Warsztaty Bystrego Przedszkolaka/ Logosensoryka – prowadzi Natalia Goślińska, Małgorzata Borowicz

21 (wtorek) – Warsztaty kulinarne- „Kompot” – prowadzi Monika Bąk- Bednarz

23 czwartek – Teatr Eden wystawi w naszym przedszkolu przedstawienie: „Najlepszy przyjaciel”. Spektakl o wzruszającej historii, przybliżającej postać niewidomego Tobiasza. Widzowie, wraz z młodym chłopcem wyruszą w podroż aby zdobyć lek, który ma przywrócić tacie wzrok. Godzina 11.15

28 (czwartek) – Warsztaty plastyczne – prowadzi Małgorzata Borowicz