Szanowni Państwo,
Przypominamy o nadal istniejących procedurach reżimu sanitarnego w naszym Przedszkolu.

Proszę zwrócić uwagę na stan zdrowia dzieci. Coraz częściej odsyłamy dzieci z katarem, złym samopoczuciem, stanem podgorączkowym… Wszystkim nam zależy na zapewnieniu jak największego bezpieczeństwa dzieciom i pracownikom. Jeśli Państwa dziecko ma w/w objawy – proszę zatrzymać je w domu.  Wirus Sars-Cov-2 jest coraz bardziej aktywny. Miejmy to na uwadze i wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo nasze i innych. W przedszkolu szczególnie trudno zachować dzieciom dystans, większość dzieci nie zasłania ust podczas kichania, czy kaszlenia. Są dzieci, które nie mają utrwalonego nawyku prawidłowego mycia rąk.

Przypominamy o zasadach przebywania w korytarzu: tylko w maseczce, obowiązkowa dezynfekcja rąk, tylko 1 osoba z dzieckiem. Chrońmy siebie nawzajem.