Rekrutacja na rok szkolny 2022-2023


Rekrutacja dla nowych przedszkolaków na rok szkolny 2022-2023 zaczyna się już w marcu 🙂
Zapraszamy do naszego kameralnego, katolickiego
Przedszkola Niepublicznego p.w. Dzieciątka Jezus w Swarzędzu.
Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.
Rodziców zapraszamy na indywidualne spotkania, na których można dowiedzieć się jak funkcjonuje nasze przedszkole : 16.02, 9.03 oraz 16.03 w godzinach 17-18. Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o kontakt – zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej https://przedszkoleswarzedz.caritaspoznan.pl/kontakt/.
Dysponujemy dużym ogrodem przedszkolnym wyposażonym w wiele bezpiecznych atestowanych sprzętów. Wykwalifikowana kadra dba o wszechstronny rozwój dzieci, rozbudza zainteresowania, zapewnia ciekawe zajęcia, warsztaty i troskliwą opiekę. W naszym Przedszkolu dzieci uczestniczą w języku angielskim. Dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z LogoSensoryki oraz eksperymentowanie na zajęciach Bystrego Przedszkolaka. Z programowaniem dzieci zapoznają się wykorzystując Geniboty i Bee-Boty. Bardzo ważne są dla nas wartości katolickie, które pielęgnujemy przy współudziale rodziców. Każdego dnia nasze mury wypełniają się muzyką i radosnym śmiechem dzieci.
Aby zapisać dziecko należy wypełnić kartę zgłoszenia, szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej:
Zapraszamy