Kancelaria Premiera ogłosiła nowe obostrzenia

Drodzy Rodzice,

Zgodnie z decyzją MEN, MZ i GIS, ze względu na bezpieczeństwo dzieci i rodziców, w dniach 29.03-09.04.2021r. nasze przedszkole zostaje zamknięte.

Wyjątkiem będzie sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej).

Chęć zapisania w/w dzieci należy zgłosić  poprzez wiadomość e-mail: przedszkole.swarzedz@caritaspoznan.pl

Rodzice, których dzieci nie mogą korzystać z usług przedszkola w wymienionym terminie, mogą skorzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego.

W związku z szykującymi się zmianami  niespodzianki od Zająca, które  miały zostać przekazane dzieciom w przyszłym tygodniu, wydawane będą  w piątek 26.03.2021.

Od poniedziałku zapraszamy dzieci na zajęcia w formie e-edukacji. Linki do nagrań zostaną Państwu udostępnione  na naszej stronie internetowej, hasło otrzymają Państwo od nauczycieli w wiadomości e-mail.

Przygotowujemy się również do możliwości organizowania spotkań on-line.

Załączam życzenia zdrowia 🙂