Nauczanie zdalne. Język angielski 3 razy w tygodniu przez platformę edukacyjną.

Na naszej stronie na Facebooku zamieszczamy każdego dnia zadania dla naszych Przedszkolaków oraz inne propozycje aby urozmaicić wspólnie spędzony czas – bardzo dziękujemy za zaangażowanie i dzielenie się z nami zdjęciami, filmikami, jest nam bardzo miło.

Od jutra zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się 3 razy w tygodniu w formie online poprzez platformę edukacyjną. Dzieci łączą się na żywo z lektorką. Będą zabawy, piosenki, wierszyki oraz interaktywne gry.

Dziś poprzez wiadomość e-mail wyślemy Państwu dane dostępowe do platformy- jeśli ktoś nie podał w karcie zgłoszenia dziecka adresu e-mail to prosimy o informację – doślemy.
Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki, wtorki i czwartki. Program, który będzie wykorzystywany to ZOOM – używany na całym świecie, który w teorii nie powinien się zawieszać.
Poprosimy o informacje zwrotne jak się dzieciom podoba taka forma.
Życzymy mile spędzonego czasu podczas zajęć 🙂 i oczywiście dużo zdrowia