Konkurs ekologiczny dla PRZEDSZKOLAKÓW

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w konkursie ekologicznym! 😀

Temat: ,,Co przedszkolak dla ekologii zrobić może, gdy dorosły mu pomoże? Papież Franciszek wskazówki nam daje, jak o wspólny dom dbać wytrwale” – w myśl Encykliki LAUDATO SI’ OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA.

Konkurs organizowany jest dla dzieci mieszkających w Swarzędzu i okolicach, w wieku przedszkolnym (od 2,5 lat do 6 lat) .

• Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej w formacie A4 – płaskiej, dowolną techniką,  na której dzieci  przedstawią:  co przedszkolak dla ekologii zrobić może, w trosce o nasz wspólny dom, naszą planetę Ziemię, zwierzęta, rośliny itp. .
  • Prace konkursowe można nadsyłać do 14 maja 2021 roku, na adres przedszkola:

Niepubliczne Przedszkole p.w. Dzieciątka Jezus
ul. Św. Marcina 38;
62-020 Swarzędz
z dopiskiem KONKURS EKOLOGICZNY.

Nasze przedszkolaki uczestniczące w konkursie prosimy o przekazanie swoich prac paniom w przedszkolu.

• Ogłoszenie wyników i wręczanie nagród odbędzie się 28 maja 2021 roku.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu edukacyjnego: Barwny, rajski ogród dla motyli  i ma na celu  zachęcić do propagowania ekologicznego stylu życia.

#Caritas Laudato Si

#caritas #projektycaritaslaudatoSi