Dentobus -mobilny gabinet stomatologiczny 14 i 15 czerwca do dyspozycji naszych przedszkolaków :)

Dentobus – mobilny gabinet stomatologiczny dla dzieci i młodzieży już 14 i 15 czerwca do dyspozycji naszych przedszkolaków.


Drodzy Rodzice, jeśli wyrażacie zgodę na przyjęcie dziecka w ramach nowatorskiego, ministerialnego projektu „Leczenie dentystyczne dzieci i młodzieży do ukończenia 18 roku życia” prowadzonego  w ambulansie dentystycznym prosimy o wypisanie przekazanej dziś karty.


Na wizycie zostanie wykonane badanie podmiotowe,  przedmiotowe wewnątrzustne i zewnątrzustne; sprawdzenie układu zgryzowego z wydaniem skierowania do ortopedy szczękowego, ortodonty z podaniem rozpoznania; badanie stanu klinicznego zębów, stanu przyzębia i podjęcie prowadzenia dentystycznego -leczenia zachowawczego
.

 

http://nfz-poznan.pl/page.php/1/0/show/17062/