Regulamin rekrutacji

W przedszkolu funkcjonuje rekrutacja ciągła tzn. jeśli  w ciągu roku szkolnego przedszkole dysponuje wolnym miejscem możliwe jest przyjęcie dziecka w każdym miesiącu roku.

Rekrutacja 2020/2021

  • Wypełnioną kartę zgłoszenia dla nowych dzieci należy (skan lub zdjęcie) przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:
    przedszkole.swarzedz@caritaspoznan.pl
  • Kartę zgłoszeniową dziecka można  pobrać ze strony internetowej przedszkola: http://przedszkoleswarzedz.caritaspoznan.pl/rekrutacja/karta/
  • Ogłoszenie wyników rekrutacji odbędzie się 24 kwietnia 2020 (lista dzieci przyjętych udostępniona zostanie na stronie internetowej naszego przedszkola)

 

——————————————————————-

 

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA

P.W. DZIECIĄTKA JEZUS

ROK SZKOLNY 2020/2021

http://przedszkoleswarzedz.caritaspoznan.pl/lista-dzieci-przyjetych-na-rok-szkolny-2020-2021/

Jednocześnie informujemy, że mamy jeszcze  kilka  wolnych miejsc dla dzieci w wieku 2,5-6 lat.

 

Bardzo się cieszymy, że niedługo będziemy mogli  wspólnie spędzać z Wami czas 🙂
Witamy bardzo serdecznie wszystkie nowe Przedszkolaki w naszym gronie i już nie możemy się doczekać kiedy Was zobaczymy.

Adaptacja dla nowych Przedszkolaków:
mamy nadzieję, że obecna sytuacja epidemiologiczna się zmieni i będziemy mogli się spotykać na naszym placu zabaw (jeśli będzie ładna pogoda)  od 17 do 26 sierpnia w godzinach od 11-12, natomiast w Przedszkolu w sali Aniołków:  28 oraz 29 sierpnia w godzinach od 15.30-16.30.

(Prosimy obserwować informacje na naszej stronie internetowej- będziemy potwierdzać terminy adaptacji  z uwzględnieniem sytuacji epidemiologicznej oraz aktualnych przepisów)

————————————————————————-

22.06.2020r. (poniedziałek) w godzinach 14.00-17.00 odbędzie się podpisywanie UMÓW świadczenia usług w zakresie wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2020/2021. Jeśli wskazany termin jest dla kogoś nieosiągalny – proszę o informację: przedszkole.swarzedz@caritaspoznan.pl, postaramy się dopasować termin indywidualnie.
W zaistniałej sytuacji do podpisania umowy wystarczy tylko jeden rodzic.
Wzór umowy:
UMOWA 2020/2021
Statut Przedszkola dostępny jest na naszej stronie internetowej. Proszę zapoznać się z tymi dokumentami, by móc przygotować wszystkie dane, które będą potrzebne do wypisania umowy.
Przypominam o konieczności złożenia oryginału Zgłoszenia Dziecka do Przedszkola, które przesyłaliście Państwo mailowo w procesie rekrutacji.

W przedszkolu obowiązuje dokładna dezynfekcja rąk oraz noszenie maseczki lub przyłbicy. Jeśli pozwolą warunki pogodowe, podpisywanie umów odbędzie się przy otwartych głównych drzwiach do budynku. Prosimy przygotować własny długopis.