Prosimy, przekaż nam 1% podatku

Szanowni Państwo

Kochani,
Caritas Poznańska – nasz organ prowadzący – od wielu lat angażuje się w pomoc dzieciom i rodzinom😍🥰💝. Prowadzi m.in. dom dziecka w Lesznie, świetlice socjoterapeutyczne czy poradnie. Pragnie również aby nasze przedszkola spełniały najwyższe standardy w zakresie opieki, wychowania i edukacji. W tym celu zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej działalności poprzez przekazanie swojego 1% podatku na rzecz Caritas Poznańskiej.
Środki pozyskane w ten sposób pomogą nam wzbogacić ofertę edukacyjną, przeprowadzić w naszej placówce dodatkowe prace remontowe czy zakupić pomoce dydaktyczne.
Wystarczy, że w swoim rozliczeniu rocznym wpiszecie Państwo nr KRS: 0000224658 ze wskazaniem celu szczegółowego: „Przedszkole Caritas”
Dziękujemy 🙂