O przedszkolu

Przedszkole Niepubliczne p.w. „Dzieciątka Jezus” prowadzone jest przez Caritas Poznańską. Nasze Przedszkole rozpoczęło swoją działalność w roku 2007. Parter Domu Katechetycznego, gdzie znajduje się obecnie przedszkole został gruntownie wyremontowany. Jest to placówka katolicka, dwuoddziałowa zapewniającą dzieciom opiekę, wychowanie i uczenie się w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa.  Placówka nasza zajmuje się dziećmi w dni powszednie w godzinach od 6.00 do 17.00. Do naszego przedszkola uczęszczają dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Przedszkole p.w. „Dzieciątka Jezus” to placówka katolicka.

Wychowanie w naszym przedszkolu służy podtrzymaniu tożsamości narodowej i opiera się na chrześcijańskiej wizji osoby głoszonej przez Kościół Katolicki.

Realizujemy program wychowania przedszkolnego , który jest zgodny z podstawą programową wychowania przedszkolnego.

Przedszkole Niepubliczne p.w. Dzieciątka Jezus

ul. Św. Marcina 38