Odbiór dyplomów na zakończenie roku szkolnego oraz sprawy organizacyjne

Drodzy Rodzice,

z uwagi na obecną sytuację niemożliwe jest zorganizowanie zakończenia roku szkolnego w tradycyjnej formie, przygotowałyśmy podziękowania oraz dyplomy dla przedszkolaków, które część dzieci już wczoraj otrzymała po  Mszy Świętej na zakończenie roku szkolnego. Bardzo dziękujemy za udział.

 

Będzie możliwość odbioru z przedszkola dyplomów, pozostawionych rzeczy itp. również w najbliższy poniedziałek od godziny 7- 17 oraz w piątek od godziny 12-15.

 

W lipcu przedszkole jest nieczynne.

 

Gdyby ktoś z Państwa chciał aby dziecko uczęszczało w sierpniu do przedszkola w trybie reżimu sanitarnego,  proszę o przesłanie dokumentów do 29 czerwca. Informacje szczegółowe dotyczące wymaganych 3 dokumentów dostępne są w artykule:

https://przedszkoleswarzedz.caritaspoznan.pl/prosimy-o-informacje-dotyczaca-checi-poslania-dziecka-do-przedszkola-od-25-maja/

 

Przy okazji przypominam również o terminie podpisywania umów na nowy rok szkolny 2020/2021: w  poniedziałek od godziny 14-17. Szczegółowe informacje:

https://przedszkoleswarzedz.caritaspoznan.pl/podpisywanie-umow-22-06-2020/

 

 

 

—————————————————–

W przyszłym tygodniu będą  nowe linki na zajęcia do platformy ZOOM z języka angielskiego (zostały Państwu wysłane wiadomością e-mail). W następnym tygodniu będzie też Pani Magda prowadziła zajęcia.

 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, proszę o kontakt : przedszkole.swarzedz@caritaspoznan.pl