Aktualności
AKTUALNOŚCI

 

Wydarzenia

 

Zachęcamy Państwa do dzielenia się z dziećmi w przedszkolu informacjami o swoim zawodzie, swoich pasjach. Zapraszamy również chętnych Rodziców do czytania książek dzieciom w przedszkolu. Zainteresowane osoby współpracą zapraszamy do kontaktu z nauczycielkami grup w celu umówienia terminu spotkania.

  • 23 maja o godzinie 9.40 grupa młodsza będzie uczestniczyła w spotkaniu z pielęgniarką, dzieci starsze o godzinie 10.10.

Temat: „Każdy z nas jest inny”

  • 23 maja o godzinie 15 z okazji dnia Mamy i Taty zapraszamy wszystkie Mamusie i Tatusiów do świętowania wspólnie z nami pod hasłem „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Będą konkurencje sportowe również dla Rodziców więc prosimy o uwzględnienie tego faktu przy doborze garderoby

Nasz organ prowadzący Caritas Poznańska organizuje: 26 maja (niedziela) przy Katedrze w Poznaniu odbędzie się festyn rodzinny.

Rozpoczynamy mszą w Katedrze Poznańskiej, a po niej czekają nas koncerty, animacje i wielka loteria fantowa.
Razem z Miastem Poznań przygotowaliśmy MIASTECZKO ZDROWIA, gdzie za darmo przebadamy się od stóp do głów.

12:15 - Uroczysta Msza Święta w Archikatedrze

13:20 - Rozpoczęcie Imprezy

13:50 – Koncert Chóru  z Gostynia

14:45 – Pokaz taneczny– SRT – FUNDACJA DZIECI TAŃCA

15:00 – Koncert Zespołu Commers Band

15:40 – Bicie rekordów Diabadance

16:00 – Występ Artystyczny Teatr Kultureska

16:45 - Występ Tulipanków

17:00 – Koncert Zespołu „Rock and Fire
Więcej informacji na stronie www.caritaspoznan.pl

Serdecznie zapraszamy

  • 29 maja – będą wykonywane dzieciom zdjęcia portretowe (starszakom do tablo, maluchom na zakończenie roku szkolnego) Gotowe w formie niespodzianki zostaną przekazane  na zakończenie roku szkolnego.  Jeśli posiadają Państwo ciekawe rekwizyty marynistyczne  (np. koło ratunkowe, liny, sieci  itp.) i byłoby możliwe ich użyczenie na czas wykonywania zdjęć bylibyśmy wdzięczni.(Strój dziecka : dobrze sprawdzą się ubrania w kolorze białym, czerwonym, odcieniach granatu, niebieskiego, motywy marynistyczne,  posiadam również bluzeczki  w marynarskim stylu, które mogę użyczyć  -  wersję dziewczęcą i chłopięcą gdyby była taka potrzeba)

  • 3 czerwca wyjeżdżamy na wycieczkę autokarową do Starego ZOO,  w programie wycieczki warsztaty pt.: „Zwierzaki naszego ZOO”. Wyjazd o godzinie 9.30 a powrót około godziny 13.

  • 6 czerwca o godzinie 9.40 grupa młodsza będzie uczestniczyła w spotkaniu z pielęgniarką, dzieci starsze o godzinie 10.10.

Temat: „Bezpieczeństwo własne i innych”

  • 9 czerwca o godzinie 15.05 – 15.25 nasze przedszkolaki wystąpią podczas festynu parafialnego.

Zbiórka w przedszkolu o godzinie 14.45. Zapraszamy całe Rodziny.

  • 11 czerwca o godzinie 15 zapraszamy Rodziców z grupy „Aniołków” na warsztaty podczas których będziemy tworzyć scenografię  do występu na zakończenie roku szkolnego z kartonów, listewek …. Tatusiów prosimy o zabranie młotków itp. Temat występu to  „Marynarze”.

  • 17 czerwca o godzinie 14 odbędzie się zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy Rodziców

  • 18 czerwca o godzinie 12 w kościele Świętego Marcina odbędzie się nabożeństwo dla przedszkolaków w związku z nawiedzeniem obrazu Matki Bożej

  • 24 czerwca o godzinie 15 odbędzie się Msza Święta dla naszych przedszkolaków na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy Rodziców oraz całe Rodziny dzieci

 

 

Przerwa wakacyjna od 1 do 31 lipca 2019- przedszkole jest

zamknięte, natomiast  w miesiącu sierpniu pełni dyżur


 
Aktualności

---