WYDARZENIA

17.04. grupa ,,Słoneczka” odwiedzi Dziecięcą Bibliotekę Publiczną w Swarzędzu- wyjście godz. 9.40

18.04. grupa ,,Aniołki” odwiedzi Dziecięcą Bibliotekę Publiczną w Swarzędzu- wyjście godz. 9.40

25.04. o  godz. 9.00  Teatr Orzełek wystawi w naszym przedszkolu przedstawienie pt.:  „LEKCJA O POLSCE CZYLI BAJKA O WIŚLE, O SMOKU WAWELSKIM ORAZ WARSIE I SAWIE.”

„Rodzice czytają dzieciom” – serdecznie zapraszamy Rodziców do przedszkola na czytanie dzieciom książek. Mając na celu rozwijanie wśród dzieci czytelnictwa i zainteresowania książkami zachęcamy Rodziców, aby wraz z dzieckiem wybrali jego ulubioną książkę, którą Mama/Tata przeczyta w grupie dzieci.

Dzień i porę  spotkania należy ustalić indywidualnie , a czas trwania czytania uzależniony jest od możliwości percepcyjnych dzieci w danej grupie.

Chętne osoby prosimy o zgłaszanie się bezpośrednio do nauczycielek w celu ustalenia daty i godziny takiej wizyty.