W MAJU I CZERWCU

1-31.05 - KAPLICZKA MATKI BOŻEJ

10 maja o godzinie 9.45 dzieci z grupy SŁONECZKA będą uczestniczyć w MINI MARATONIE PRZEDSZKOLAKÓW (wyjście z przedszkola około godziny 9.00)

15 maja będą wykonywane dzieciom zdjęcia (dzieciom z grupy Słoneczka do tablo, oraz indywidualne dla chętnych – lista  oraz  szczegóły na tablicy W PRZEDSZKOLU)

21 maja odbędzie się wycieczka autokarowa do Grzybowa, w programie wycieczki miedzy innymi ognisko, przewidywany powrót do przedszkola około godziny 14.15

4 czerwca z okazji DNIA DZIECKA odbędzie się wycieczka autokarowa do Zaniemyśla, w programie wycieczki odbędą się gry i zabawy, dmuchane zamki, obiad.

10 czerwca (niedziela) odbędzie się festyn parafialny Św. Marcina, dzieci z naszego przedszkola będą występować o godzinie 15.05-15.25. Prosimy o zarezerwowanie sobie czasu aby móc w tym dniu uczestniczyć w festynie.

21 czerwca o godzinie 15 odbędzie się festyn rodzinny oraz uroczyste zakończenie roku szkolnego.  ZAPRASZAMY RODZICÓW.

Drodzy Rodzice

Jeśli ktoś z Państwa chciałby podzielić się z dziećmi swoją pasją /zawodem serdecznie zapraszamy. Godzinę  oraz termin spotkania dopasujemy indywidualnie do Państwa potrzeb.